Ana Sayfa Genel BAŞKAN ÇAKIR, “ MASADA BENDE VARIM”

BAŞKAN ÇAKIR, “ MASADA BENDE VARIM”

288
0
Paylaş

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Genel Merkez yöneticilerinin daveti üzerine AK Parti Zonguldak Milletvekilleri, ilbaşkanı ve diğer ilçe başkanları ile genel merkezde düzenlenen toplantıya katıldı.

Geçen Çarşamba günü yapılan toplantıya ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Çakır “Genel merkez yöneticilerimizin daveti üzerine milletvekillerimiz, il başkanımız ve diğer ilçe başkanlarımızla adaylık sürecinin görüşülmesi için genel merkeze çağırıldık. Şu an ilk komisyon toplantısı yapıldı. Bir üst kurul daha var. Belirlenen isimler üst kurulda değerlendirilecek. 16 Aralık’ı bulabilir” dedi.

Başkan Çakır,  kendisinin adaylık sürecinin de masada olduğunu ve mevcut belediye başkanı ile birlikte isminin adayların belirlenmesi için çalışma yürüten üst kurula verileceğini ve değerlendirmenin devam ettiğini sözlerine ekledi.

AK parti’den Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulunanlar şöyle:

Avukat Ahmet Köse, İş adamı ve Veteriner Ahmet Fikri Kızmaz, İşadamı Ayhan Taşdelen, Akademisyen Ercan Candan, Serbest Muhasebeci ve Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin, Şehir Plancısı Esra Alpago, İnşaat Mühendisi İbrahim Sezer, İşadamı Muhammet Köse, İnşaat Mühendisi Mustafa Kalkan, İnşaat Mühendisi Mustafa Demiray, Yüksek Makine Mühendisi Mustafa Kurt, Gazeteci Mustafa kemal Bektaş, Eğitimci Numan Korkmaz, Eski Ormanlı Belediye Başkanlarından Rıfkı Gültekin, Avukat Saffet Bozkurt, Miteahhit Salih Kumaş, Avukat Şakir Yıldız, Eğitimci Yaşar Ciğer, Müteahhit Yusuf kalay, İşadamı Yüksel Balcı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here