Ana Sayfa Genel GÜNAYDIN BBP BULUŞTURDU

GÜNAYDIN BBP BULUŞTURDU

679
0
Paylaş

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kdz. Ereğli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Serkan Günaydın, sevenleri ile ‘Birlik gecesi’ düzenledi.
Etkinliğe katılım fazla olunca salon almadı. Bin kişinin üzerinde katılımın sağlandığı geceye Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, BBP Zonguldak İl Başkanı Ahmet Çolak, BBP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, yöneticiler, Alperen Ocakları gençleri katıldı.

BBP Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Serkan Günaydın gecede yaptığı konuşmasında önemli mesajlar verdi. Ereğli çocuklarının her defasında siyaset dışına itilmeye çalışıldığını ve bir yerlere gelmesinin önünün kesildiğini vurgulayan Günaydın “Artık yeter” dedi.
Günaydın konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Siyasete çok genç yaşta Lise yıllarımda o günkü adı Nizam-ı Alem Ocakları olan Alperen Ocakları’nda başladım. Siyaseti öğrenme, kendimi hayata yetiştirme adına Alperen Ocakları benim için iyi bir okul oldu. Vatan sevgisini, millet sevgisini, maneviyatın önemini orada öğrendim.

Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir dünyada fırıldak olmaya gerek yok” diyen Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasından hiç ayrılmadım. Nerede görev verildiyse en iyi şekilde yapmaya çalıştım.

Bu güne kadar Ereğli siyasetinde şunu gördüm; Ereğli’nin çocukları hep siyasetin dışında bırakıldı ve bir yerlere gelmesinin önü kesildi. Ereğli her geçen gün kan kaybediyor. Bunun en büyük sebebi bu memleketi seven dürüst ve çalışkan insanların önünün kesilmesidir.
Günlerdir yakın çevremizle sohbet edip görüşlerini alıyorum, “ne yapmalıyız ve nasıl davranmalıyız?” diye sorguluyoruz. Yakın çevrem diyor ki; Artık yeter. Bu memleketin çocukları da bir yerlere gelmeli. Bizim derdimizden anlayacak, iyi günümüzde, kötü günümüzde bizim yanımızda olacak, işimiz düştüğünde kapısını çalıp derimize derman olacak gençler olsun diyorlar.
İnanın o kadar mutluyum ki burada toplanan siz değerli büyüklerim memleketini seven insanlar. Bu memleketi yöneteceklerin bu memleketten olmasını isteyen insanlar. Bende aldığım bu cesaretle yola çıktım.

Hüseyin başkanımızın başına gelenleri hepiniz biliyorsunuz. Bu memleketin yetiştirdiği evladını o koltukta görmeye dayanamadılar. Sürekli olarak çalışmalarını görmezden gelindi. Şimdi yeni bir yola çıkıyoruz. Bu yolculukta siyasi parti gözetmeden “Ereğli “davası” güderek bu memleketin çocuklarına sahip çıkma günüdür. Gün artık birlik olma günüdür. Herkesin mutlaka bir siyasi görüşü vardır, olmalı da. Biz hiçbir siyasi görüşü yada partiyi ötekileştirmiyoruz. Bu gün elimizdeki şansı iyi değerlendirmeliyiz. Bu memleketin evladı olan Hüseyin başkanıma sahip çıkalım, arkasında duralım, destek olalım. Bize inanın, bu birlik ekibine güvenin, bu memleketin evlatlarına güvenin, çıktığımız bu yolculukta bizi yalnız bırakmayın. Yeğse kapılmayın. Bizi yine her zaman olduğu gibi küçümseyebilirler. Biz bir olursak birlik olursak başarırız. Göreve geldiğimiz de de bu memleketin çocuklarına her daim sahip çıkarız. Davetimize icap ettiğiniz için hepinize çok teşekkür eder. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sefer bizden, zafer Allah’tan dır.”

Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal ise, yüreğinde Büyük Birlik sevgisi olduğunu belirterek seçimde iddialı olduklarını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here