Ana Sayfa Güncel “GÜZEL İŞLER İÇİN VARIM”

“GÜZEL İŞLER İÇİN VARIM”

563
0
Paylaş

Kdz.Ereğli İlçesinde Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği Başkanlığına 2015 yılında getirilen Birkan Demirel, başarılı çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam etti.

Demirel, Dernek Başkanlığında getirilmesiyle sosyal sorumluluk projeleriyle mahallesinin gurur kaynağı olur iken, Ereğliler Derneğinde Yönetim kurulu Üyeliği, ardından da Ereğli Kent Konseyi Yönetim Kurulu’nda görevlendirilerek vatandaşlara yardımcı olmayı sürdürüyor.

Demirel, 2015 yılında Mahallesinin Derneğinde aldığı Başkanlık Sorumluluğunda, Yönetim Kurulu Üyeleri arkadaşlarıyla öncelikle birlik beraberliği pekiştirerek Basın Mensuplarıyla mangal,  Ramazan ayında mahalle halkıyla iftar, Şehitler için ve Kandil gecelerinde Mevlid, Ramazan ve Kurban Bayramların 1.  Günü Kahvaltı, Milli Bayramlarda kutlamalar, mahallenin sorunlarını çözme adına ve bir çok sosyal etkinlik programları yapmayı sürdürmeye devam ederek Ereğli’de bir çok Kurum ve Kuruluşlarda takdir edilmenin mutluluğunu yaşıyor.

2018 yılında yeniden yapılanmaya giden Ereğli Kent Konseyi’nde ve Ereğliler Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev verilen Demirel, aldığı sorumlulukta etkili olmaya kararlı.

Başarılı bir Dernek Başkanlığı yürüten Demirel, duygularını belirtti.

Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği’nde yaptıkları etkinliklerde birlik ve beraberlik mesajları vermeye dikkat çeken Demirel şunları kaydetti; “Köseler Mahallesi Derneğimizde Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla güzel çalışmalara ön ayak olduğumuz için mutluyuz. Bizim amacımız birlik beraberlikle mahallemizde dostluğu en iyi şekilde yansıtarak yaşamak. Yaptığımız etkinliklerde mutlulukları paylaşmayı çalışıyoruz. Biz istiyoruz ki, Dostluğumuz, birliğimiz daim olsun.  Bunun için bir çok etkinlik yapmaktan kaçınmadık. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here